Hakkımda

Hakkımda | Yeik Dijital Ajans

Biz Kimiz?

Yeik Dijital Ajans olarak; 55 farklı sektörde 4000’den fazla web projesi, seo, kurumsal web tasarım, mobil website, e-ticaret siteleri, sosyal medya yönetimi ve dijital pazarlama çalışmaları gerçekleştirdik.


2003 yılında İstanbul'da şahıs şirketi ile başlayan ticari hayatı, 2005 yılında şirketleşmiş ve kendisine “İnternetin gelişmiş ve yaygın altyapısını kullanarak müşterilerinin ticari faaliyetlerine katma değerli çözümler üretmek” fikrini amaç edinmiştir.

Yazılım ajansı Yeik Dijital Ajans, verdiği hizmetleri ve çalışma alanları Web Tabanlı Yazılım Uygulamaları ve Web Hizmetleri olarak 2 ana başlıkta toplamıştır.


Markalaşma konusuna da önem veren Yeik Dijital Ajans, ürün gruplarını ve hizmetlerini bu markalar altında toplayarak pazara sunmuştur. Mikrosite, Webmanager, Trader Entegre, Teminasyon, Ticaret Pazarlama İş Yönetim Platformu ve SiteBYS Markaları ve iş fikirleri kendi bünyesine oluşmuştur.

Yeteneklerimiz

Web Tasarım

Yeik dijital ajans, profesyonel ve esnek tasarlanmış üst düzey kalitede web siteleri sunmaktadır. Son derece kolay ve mobil, tablet duyarlı olan web tasarım projelerimiz ayrıca bir çok özelliğe sahiptir. Mobil ve tablet duyarlı olmasının yanı sıra SEO dostu ve kolay bir yönetim arayüzüne sahiptir.

Web Yazılım

İşin daha çok mutfak kısmı diyebileceğimiz Web Yazılımı (Web Development),kullanıcı deneyimine yoğunlaşır. Yazılımcı hangi yazılım dilini kullanırsa kullansın yapılan sitenin düzeni ve site içerisinde ziyaretçilerin kolay şekilde gezinebilmeleri yani sitenin kolay kullanımı burada önemli olan noktadır.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, bir şirketin tüketicisine doğru imajı göstermek için oluşturduğu tüm unsurların toplamıdır. Kurumsal kimlik, marka kimliği bu terimler bazen birbirinin yerine kullanılabilir olarak değerlendirilse de, “marka imajı” ve “markalama” dan farklıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya kavramı ve bu kavramı oluşturan kanallar hayatımızda her geçen gün daha fazla yer ediniyor. Bugün Türkiye’de yaklaşık 54 milyon aktif sosyal medya kullanıcı bulunmaktadır. Bu kullanıcılar ortalama 9 farklı sosyal medya hesabı bulunmakta ve 3 saatten daha fazla bir süreyi her gün sosyal medya mecralarında geçirmektedir.

Arama Motoru Optimizasyonu

Günümüzde arama motorları, kullanıcıların satın alma ve karar verme süreçlerini direkt olarak etkilemektedir. Bu etkileşim ile satışlar, bilinirlik ve diğer birçok çevrim içi ve çevrim dışı süreç de bu bağlamda farklılık göstermektedir. Yine bu etkileşimden olumlu yönde etkilenmek için SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu en doğru ve profesyonel şekilde sürdürülmelidir.

Reklam Yönetimi

Google Ads’in temel çalışma prensibi doğru kullanıcı ile doğru hizmet veya ürünü bir araya getirmektir. Bu eşleştirme dahilinde Google, Google Ads platformunu kullanan işletme işe bu işletmenin ürün veya hizmetlerine benzer ürün veya hizmet arayan kullanıcıları buluşturmayı amaçlar. Bu buluşturmayı bir görüntülü reklam ya da arama motoru üzerinde listelenen sonuçlar ile yapabilir.